RAFTING, TRENINGI, TOR KAJAKOWY

KOLNA

RAFTING

Szukasz mocnych i niezapomnianych wrażeń? Zapraszamy na rafting!

 

Rafting jest tym sportem, który dostarcza ich w nadmiarze! Jeszcze nie tak dawno sport ten był dostępny jedynie dla garstki zapaleńców. Teraz także dla Ciebie! Obecnie na całym świecie cieszy się gwałtownie rosnąca popularnością, także w Polsce.

Rafting na Torze Kajakowym Kolna dostarcza dużo więcej wrażeń niż spływy górskimi rzekami, wpływ na to mają:
– przepływ wody, który ponad 15m 3 /sek, dostarcza on niesamowitych wrażeń, prąd wody jest tu o wiele silniejszy niż na górskich rzekach,
– czas, pojedynczy spływ jes zdecydowanie krótszy, niż ten na rzece, jednak w ciągu godzinnego raftingu sprawna grupa jest wstanie spłynąć nawet 4 razy,
– bliskość brzegu, nigdy nie znajdujesz się dalej niż maksymalnie 6m od brzegu,
– doświadczona kadra, nasi rafterzy to czołówka, w skład naszej ekipy instruktorko-ratowniczej wchodzą byli i obecni zawodnicy Krakowskiego Klubu Kajakowego. Znają oni Ten tor, jak nikt inny i potrafią w bezpieczny sposób sprawić by każdy spływ był niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju.
– nad samym torem nasi instruktorzy przeprowadzą z wami krótkie szkolenie, w którym wytłumaczą jak należy się zachować, podczas raftingu oraz co zrobić jak uda się wam wypaść z pontonu i wpaść do wody (nie jest to wcale takie proste)
 

 
Szczegółowe informacje oraz rezerwacje: biuro@kolna.pl tel. 510 132 250

Translate »