TOR KAJAKOWY, OŚRODEK SPORTU I REKREACJI, HOTEL KOLNA***

KOLNA

OFERTY PRACY

Dołącz do nas! Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

PRACA OD ZARAZ!

Ratownik WOPR

OSiR Kolna przyjmie do pracy Ratownika WOPR na krytą pływalnię

wymagania:
-ważne uprawnienia do pracy na stanowisku Ratownik Wodny – książeczka WOPR
-kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy – KPP
-dyspozycyjność
-wysoka kultura osobista
-dodatkowym atutem podczas rekrutacji będą uprawnienia do prowadzenia nauki pływania (instruktor pływania) oraz kurs wychowawcy kolonijnego

oferujemy:
-stabilną pracę w największym OSiR w Krakowie
-elastyczne godziny pracy
-bezpłatne szkolenia
-możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze sportowym
-możliwość korzystania dla pracowników z infrastruktury sportowej obiektu (basen, sauna, jacuzzi, siłownia, hala sportowa i inne)

CV z klauzulą o danych osobowych proszę przesyłać na adres e-mail: ratownicy@kolna.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie zatrudni na stanowisko osoby sprzątającej.

Obowiązki:

– dbanie o czystość i porządek w budynkach OSiR oraz na terenach przyległych,
– bieżące sprzątanie pomieszczeń oraz części wspólnych,
– utrzymanie porządku na basenie, hali sportowej, siłowni i w saunarium.

Wymagania:

– chęć podjęcia pracy,
– dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność,
– uczciwość,
– umiejętność pracy ze środkami chemicznymi,
– doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

– pracę na cały etat (również w weekendy i wybrane święta).
– pracę zmianową (trzy zmiany w godzinach 7-15, 15-23, 23-7),
– umowę zlecenie,
– możliwość korzystania z obiektów sportowych na preferencyjnych warunkach.

CV proszę wysłać pod adresem e-mail: basen@kolna.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 500 021 736.
Prosimy dzwonić w godz. 7.00 – 15.00 w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

Translate »