TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
16.07.2019

XI Noworoczny Slalom Równoległy

W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku na Torze kajakarstwa Górskiego przy ul. Kolnej 2 odbędą się XI Noworoczny Slalom Równoległy, zawody organizowane są przez Krakowski Klub Kajakowy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Kolna.  Jest to kajakowe otwarcie sezonu, zawody te różnią się od standardowych tym, że przejazdy odbywają się w parach, wygrywa najszybszy zawodnik z dwóch przejazdów. Swój udział potwierdzili już Aleksandra Stach, Mistrzyni Polski w C-1K oraz Mistrzyni Świata w C-2Mixt, Michał Woś, Iga Garlewicz. Rywalizacja odbywa się na górnym odcinku toru, który w okresie zimowym jest zadaszony oraz podgrzewany.

Jak wspomina Prezes Krakowskiego Klubu Kajakowego:
„Pierwszy slalom noworoczny rozegrany został w 2009 r., do tej pory co roku go organizujemy i gramy z Wielka Orkiestrą świątecznej Pomocy. Rozgrywany jest w systemie par, czyli slalom równoległy, ze zmianą trasy, zwycięzca, który wygra, jest nagradzany. Zawody cieszą się dużą popularnością wśród zawodników, nie tylko z Polski, ale też ze Słowacji, czy Rosji.”

Zapraszamy wszystkich do przybycia na Tor Kajakarstwa Górskiego oprócz sportowych emocji dla wszystkich wspierających WOŚP przewidziano Gorący poczęstunek

Ponadto OSiR KOLNA przekazał na ten szczytny cel atrakcyjne vouchery pobytowe oraz kalendarze z podpisami Mistrzów Świata w C-2Mixt, których licytacja potrwa jeszcze kilka dni.
Voucher na Siłownie | Voucher na Basen | Pobyt w Hotelu Kolna | Kalendarz ścienny | Wczasy w Bułgarii

XI Noworoczny Slalom Równoległy na FB

Tor Kajakarstwa Górskiego w Krakowie ul. Kolna 2
Program zawodów:

9:30     Odprawa Kierowników ekip (sala konferencyjna nr 133)
10:00   Odprawa sędziów (sala konferencyjna nr 133)

Start w slalomie równoległym (KWALIFIKACJE) w konkurencjach:
11:00   Grupa I: K-1K
11:30   Grupa II: C-1K; C-1M, K-1 M
2 przejazdy ze zmianą trasy – suma dwóch przejazdów
4 najlepsze osady kwalifikują się do finału

12:15 /12:30   Finały
Grupa I: K-1K
Grupa II: C-1K; C-1M; K-1M
13:30   Ceremonia dekoracji zwycięzców, po jej zakończeniu odbędzie się licytacja.

Translate »