TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
14.07.2020

Wakacyjna promocja na Basenie Kolna

Drodzy Klienci basenu OSiR Kolna rozpoczęły się wakacje czas, kiedy większość osób wyjeżdża na urlopy, by móc odpocząć nad wodą, ale pogodę ciężko przewidzieć, woda może być zimna. Jednak na naszym basenie woda zawsze ma temperaturę powyżej 28 stopni Celsjusza (w basenie sportowym, w rekreacyjnym i ja), czego nad polskim morzem się nie uświadczy. Dodatkowo wprowadzamy promocję, by wszyci ci, który lubią pływać, mogli oddawać się swojemu hobby od poniedziałku do piątku 30% taniej. Nie zapominamy też o miłośnikach saunny oni również są objęci promocją. W weekendy przeznaczmy dla rodzin, dla tego wszystkie pakiety rodzinne na wejścia na basen będą tańsze o 20%. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej promocji, na polu* ciepło, a w basenie zawsze miło popływać.
 
Promocja Wakacyjna na basenie trwa od 25 czerwca do 31 lipca 2019.
Od poniedziałku do piątku wszystkie pakiety basenowe i basenu z sauną są tańsze o 20% od ceny bazowej, a w weekendy wszystkie pakiety familijne są tańsze o 20% od ceny bazowej.
 

  
*dla osób nie wiedzących, o co chodzi, już tłumaczymy, tak się u nas mówi. Na polu = na zewnątrz!
 
UWAGI DO PROMOCJI:
 
1. Promocja trwa od dnia 25.06.2019 do 31.07.2019.
 
2. Wejście jest jednorazowe, zakupiony bilet można wykorzystać tylko w dniu zakupu.
 
3. Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży i studentom do 26 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym oraz osobom powyżej 60 roku życia.
 
4. Dzieci do 3 lat mają wstęp bezpłatny, kąpiel w basenie możliwa tylko w specjalnej pieluszce do pływania. Rodzic/opiekun zobowiązany jest do zapewnienia, że każde dziecko w wieku do 3 lat podczas zajęć będzie wyposażone w jednorazowe pieluszki do pływania, które zabezpieczają przed przedostaniem się wszelkich nieczystości do wody.
 
5. Z biletu rodzinnego mogą skorzystać min. 3 osoby (w tym max. 2 osoby dorosłe).
 
6. Bilet rodzinny:
– familijny „1+2” to 1 osoba dorosła oraz 2 dzieci do 16 lat
– familijny „2+2” to 2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 16 lat
– familijny „2+3” to 3 osoby dorosłe oraz 3 dzieci do 16 lat
 
5. Nie można opuścić strefy krytej pływalni oraz saunarium i powrotu w ramach tego samego biletu.
 
6. Każda kolejna minuta po przekroczeniu czasu jest dodatkowo płatna – 0,50 PLN / minuta.
 
7. Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu krytej pływalni dostępnego na stronie internetowej: http://kolna.pl/osir/regulaminy.

Translate »