TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
10.12.2018

Turniej Nadziei Olimpijskich – Canoe Slalom Olympic Hopes Regatta – wyniki dzień drugi

C-1 M U-14

I Michal Urban ( Czech Republic )

II Karel Rasner ( Czech Republic )

III Wojciech Fabijański ( POL Kwisa Leśna )

 

C-1 M U-16

I Szymon Nowobilski ( POL KS Start Nowy  Sącz )

II Riha Matyas ( Czech Republic )

III Juraj Mraz ( KTK Liptovsky Mikulas )

 

C-1 M U-18

I Vojtech Heger ( Czech Republic )

II Novotny Petr ( Czech Republic )

III Jakub Król ( POL KS Start Nowy Sącz )

 

C-1 M U-23

I Kacper Sztuba ( POL AZS-AWF Kraków )

II Martin Dodok ( KTK Liptovsky Mikulas )

III Szymon Zawadzki ( POL LKK Drzewica )

 

C-1 K U-14

I Katarzyna Liber  (POL KS Start Nowy Sącz )

II Bara Dolezalova ( Czech Republic )

III Pankova Zuzana ( Koszyce )

 

C-1 K U-16

I Lucie Dolezalova ( Czech Republic  )
II Ivana Klobouckova ( Czech Republic )
III Kneblova Tereza ( Czech Republic  )

 

C-1 K U-18

I Adela Kralova ( Czech Republic )

II Iga Garlewicz ( POL KKK Kraków )

 

C-1 K U-23

I Juta Murzina ( Rigas Airesansa Klubs Latvia )

II Ewa Hurkała ( AZS Kraków )

 

C-2 MIX U-16

I Lucie Dolezalova  ( Czech Republic )

Martin Rudorfer ( Czech Republic )

II Tereza Kneblova ( Czech Republic )

Martin Kratochvil ( Czech Republic )

 

C-2 MIX U-18

I Antonie Galuskova ( Czech Republic )

Vojtech Heger ( Czech Republic )

II Iga Garlewicz ( POL KKK Kraków )

Piotr Prusak ( POL KS Start Nowy Sącz )

III Julia Jeleńska ( POL KS Start Nowy Sącz )

Jakub Król ( POL KS Start Nowy Sącz )

 

K-1 M U-14

I Jakub Stanovsky ( Czech Republic )

II Matyas Novak ( Czech Republic )

III Stanko Filip ( KTK Liptovsky Mikulas )

 

K-1 M U-16

I Michał Ciągło ( POL KS Nowy Sącz )

II Piotr Prusak ( POL KS Start Nowy Sącz )

III Jan Locnikar ( Slovenia )

 

K-1 M U-18

I Lenart Burgar ( Slovenia )

II Barta Jan ( Czech Republic )

III Vid Ostrbenk ( Slovenia )

 

K-1 M U-23

I Krzysztof Majerczak ( POL KKK Kraków )

II Radoslav Miko ( SCP Slovakia )

III Michał Woś ( POL KKK Kraków )

 

K-1 K U-14

I Katerina Svehlova ( Czech Republic )

II Pankova Zuzana ( Koszyce )

III Anna Retkova ( Czech Republic )

 

K-1 K U-16

I Anna Neugebauerova ( Czech Republic )

II Lucie Nesnidalova ( Czech Republic )

III Tereza Kneblova ( Czech Republic )

 

K-1 K U-18

I Antonie Galuskova ( Czech Republic )

II Lucia Murzova ( KTK Liptovsky Mikulas )

III Julia Dziadosz ( POL KS Start Nowy Sącz )

 

K-1 K U-23

I Edyta Rosiek ( POL KS Start Nowy Sącz )

 

Wyniki/Results

Finals – day 2

 

c1k__U14161823

C1M__U18

C1M__u1416

c2mix__U1618

K1K__U14161823

k1m__U14

k1m__U16

k1m__U1823 

Semifinals – day 2

c1k_U14161923

c1m_u1416

c1m_U1823

c2mix_U1618

k1k_U14161823

k1m_U14

k1m_U16

k1m_U1823

Galeria

Translate »