TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
19.02.2020

Rytuały Saunowe

W każdą środę oraz piątek od godziny 18stej zapraszamy na rytuały saunowe.

Za udział w rytuałach nie są pobierane dodatkowe opłaty, w seansach można brać udział w ramach zakupionego biletu do saunarium.

Co to takiego?

Seans saunowy to 8-15 minutowy seans odbywający się w saunie fińskiej przy dźwiękach muzykij. Jest prowadzony przez przeszkolonego saunamistrza, który polewając kamienie i rozprowadzając powietrze za pomocą ręczników i wachlarzy uzyskuje wewnątrz sauny odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza. Podczas rytuałów wykorzystywane są różnorodne olejki aromatyczne o szerokich właściwościach: relaksacyjnych, pobudzających, antywirusowych czy wzmacniających odporność.

W rytuałach saunowych w łażni parowej wykorzystywane są  naturalne peelingi cukrowe oraz solne, przygotowywane przez sauna mistrzynie z wysokiej jakości naturalnych produktów.

Po seansie zalecane jest schłodzenie całego ciała oraz kilkuminutowy odpoczynek.

Seanse przeznaczone są zarówno dla miłośników saunowania jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą formą relaksu.

Celem rytuału jest przede wszystkim relaks, ale także nauka prawidłowego korzystania z saun, by przynosiły jak najlepsze efekty.

 

Seans w saunie suchej:

18:00

19:00

20:00

21:00

Peeling w łaźni parowej:

18:30

19:30

20:30

21:30

Translate »