TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
16.08.2022

SZKOŁA PŁYWANIA KOLNA ZAPRASZA OD 13.09.2021

Szkoła Pływania KOLNA od 13.09.2021 zaprasza na naukę i doskonalenie pływania na basenie w Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie.

 

Oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy odpowiednio dopasują trening do posiadanych przez Was umiejętności.
Przed przystąpieniem do zajęć należy zapoznać się z regulaminem kursu.

 

* Cena 10 spotkań (po 45 minut) wynosi 385 zł.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 500 250 666 oraz e-mail: szkolaplywania@kolna.pl.

 

Zapisy wyłącznie online poprzez formularz dostępny na www.kolna.pl.

 

ZAPRASZAMY!

 

KALENDARZ

 

Zajęcia odbywać się będą na basenie w Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna”.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów.


 

Zapoznałem/am się z regulaminem i go akceptuję.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krakowski Klub Kajakowy, ul. Kolna 2. 30-381 Kraków danych osobowych w postaci: danych zamieszczonych we wniosku, tj.: imię i nazwisko, data urodzenia, PESEL, adres zamieszkania oraz nr telefonu w celu możliwości wzięcia udziału w zajęciach nauki pływania organizowanych w Ośrodku Sportu i Rekreacji Kolna oraz ułatwienia kontaktu. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest udzielona dobrowolnie na podstawie art. 6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO). Potwierdzam otrzymanie od Administratora Danych osobowych załącznika informacyjnego zgodnie art. 13 ust.1 i ust. 2 RODO, z którym się zapoznałem i przyjąłem do wiadomości.

 

Ilość miejsc ograniczona!

 

Uprzejmie informujemy, że ze wszystkimi zainteresowanymi zajęciami w ramach Szkoły Pływania KOLNA, którzy wysłali swoje zgłoszenie poprzez formularz, będziemy się kontaktować od 1.09.2021.

Translate »