TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
26.07.2021

SZKOŁA PŁYWANIA KOLNA – WYTYCZNE

Szanowani Państwo,

 

 

W związku z ciągle obowiązującym stanem epidemii oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo zobligowani jesteśmy wprowadzić pewne obostrzenia związane z zajęciami nauki pływania prowadzonymi przez Szkołę Pływania KOLNA:

 

  1. Wewnątrz wszystkich budynków Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa oraz zachowania dystansu społecznego zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  2. W strefie szatni basenowych mogą przebywać tylko klienci, którzy wykupili wejście na basen lub do saunarium. Osoby (rodzice / opiekunowie) nie mogą wchodzić do strefy szatni jeżeli nie wykupili biletu na basen lub saunarium.
  3. Rodzice / opiekunowie prawni zobowiązani są podpisać oświadczenie rodzica dotyczące zapoznania się z procedurami obowiązującymi podczas stanu epidemii COVID-19.
  4. Dzieci uczestniczące w zajęciach prowadzonych przez Szkołę Pływania będą odbierane przez instruktorów w kasach basenowych.
  5. Dla rodziców / opiekunów, którzy będą chcieli obserwować naukę pływania swoich dzieci udostępnimy trybuny w hali basenowej. Proszę pamiętać o zasłanianiu ust oraz nosa oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
  6. Kontakt z instruktorami tylko telefoniczny (tel: +48 500 250 666) lub mailowy: szkolaplywania@kolna.pl.

 

Prosimy wszystkich rodziców / opiekunów o zastosowanie się do powyższych informacji.

 

Translate »