TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
26.04.2024

PRACA – KASJER /BASENOWY

Krakowski Klub Kajakowy

zatrudni na stanowisko Kasjer / Basenowy

Wymagania:

  • dyspozycyjność i elastyczność
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • posiadanie umiejętności szybkiego uczenia się
  • wysoki poziom organizacji pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat B

Twoje przyszłe zadania:

  • obsługa programów kasowych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • sporządzanie raportów kasowych
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • kontakt z klientem oraz podmiotami współpracującymi

Praca od zaraz !!!

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres:

basen@kolna.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 500 021 736.
Prosimy dzwonić w godz. 7.00 – 14.00 w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Translate »