TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
16.08.2022

ECA JUNIOR SLALOM CUP 16-17.07.2022 – WYNIKI

Szanowani Państwo,

 

W miniony weekend 16-17.07.2022 na torze kajakowym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji KOLNA w Krakowie odbyły się zawody ECA JUNIOR SLALOM CUP. W zawodach uczestniczyło 285 zawodników, z 14 państw. Pojawili się także młodzi z z pozaeuropejskich państw takich jak USA oraz Australia.

 

Była to 4 edycja turneju ECA JUNIOR SLALOM CUP w 2022 roku. Do rozegrania pozostały dwa wyścigi w czeskich Rudnicach (23-24.07.2022) oraz w słowackiej stolicy – Bratysławie (6-7.08.2022).  Ranking zawodników można śledzić na stronie: ECA JUNIOR SLALOM CUP.

 

Dwojgu zawodników Krakowskiego Klubu Kajakowego udało się zająć miejsca na podium: Konrad Kulczycki zajął 1 miejsce w kategorii MC1 U12 oraz Katarzyna Popielak, która zajęła 3 miejsce w kategorii WK1 U12.

 

Wyniki zawodów prezentujemy poniżej:

 

 

WK1 U12
1. Ondrackova Barbira (CZE) – SCM OPAVA – 120 pkt.
2. Jozeckcekova Simona (SVK) – KANOE TATRA KLUB LIPTOVSKY MIKULAS – 110 pkt.
3. Popielak Katarzyna (POL) – KRAKOWSKI KLUB KAJAKOWY – 100 pkt.

 

WK1 U14
1. Krech Neele (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 115 pkt.
2. Vaculova Lucie (CZE) – KK BRANDYS-DUKLA – 115 pkt.
3. Stepankova Marketa (CZE) – SCM OPAVA – 100 pkt.

 

WK1 U16
1. Galuskova Bara (CZE) – SCM CESKE BUDEJOVICE – 115 pkt.
2. Tumova Veronika (CZE) – SCM CESKE BUDEJOVICE – 110 pkt.
3. Mrazkova Klara (CZE) – KANOE KLUB OPAVA – 101 pkt.

 

WK1 U18
1. Kruche Lucie (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 115 pkt.
2. Wild Charlotte (GER) – BSV HALLE E.V. – 99 pkt.
3. Duc Jessica (SUI) – SWISS CANOE – 96 pkt.

 

WK1 U23
1. Danek Dominika (POL) – KS START NOWY SĄCZ – 110 pkt.
2. Wilson Sophie (AUS) – PADDLE AUSTARLIA – 110 pkt.
3. Mehlhorn Stella (GER) – BSV HALLE E.V. – 110 pkt.

 

MK1 U12
1. Rasek Adam (SVK) – ŠKP BRATISLAVA – 87 pkt.
2. Hnilica Lukas (SVK) – KANOE TATRA KLUB LIPTOVSKY MIKULAS – 82 pkt.
3. Radovich Matej (SVK) – ŠKP BRATISLAVA – 68 pkt.

 

MK1 U14
1. Svoboda Simon (CZE) – BENÁTKY NAD JIZEROU – 100 pkt.
2. Hertel Kilian (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 96 pkt.
3. Uhlik Jan (CZE) – SCM CESKE BUDEJOVICE – 94 pkt.

 

MK1 U16
1. Kopecek Michal (CZE) – SCM CESKE BUDEJOVICE – 105 pkt.
2. Burger Jachym (CZE) – UNIVERSITY CLUB OF PRAGUE – 100 pkt.
3. Sachers Felix (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 96 pkt.

 

MK1 U18
1. Bizek Marek (CZE) – KK BRANDYS-DUKLA – 120 pkt.
2. Hermansky Jan (CZE) – SCM OPAVA – 105 pkt.
3. Galuska Zdenek (CZE) – SCM OPAVA – 98 pkt.

 

MK1 U23
1. Ciąglo Michał (POL) – KS START NOWY SĄCZ – 110 pkt.
2. Thompson Angus (AUS) – NEW SOUTH WALES INSTITUTE – 103 pkt.
3. Yates Jones Finlay (WLS) – CANOE WALES – 99 pkt.

 

WC1 U14
1. Krech Neele (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 115 pkt.
2. Stepankova Marketa (CZE) – SCM OPAVA – 115 pkt.
3. Abrahamova Karolina (SVK) – KANOE TATRA KLUB LIPTOVSKY MIKULAS – 100 pkt.

 

WC1 U16
1. Nekolna Zofie (CZE) – KK BRANDYS – DUKLA – 120 pkt.
2. Heydenreich Christian (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 110 pkt.
3. Vajsova Alexandra (SVK) – KANOE TATRA KLUB LIPTOVSKY MIKULAS – 50 pkt.

 

WC1 U18
1. Krech Lucie (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 115 pkt.
2. Duratna Stanka (SVK) – ŽILINSKÝ KLUB VODÁKOV – 96 pkt.
3. Götze Lena (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 96 pkt.

 

WC1 U23
1. Lewandowski Zola (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 120 pkt.
2. Wilson Sophie (AUS) – PADDLE AUSTRALIA – 105 pkt.
3. Clarie Harlak (GER) – BSV HALLE E.V. – 105 pkt.

 

MC1 U12
1. Kulczycki Konrad (POL) – KRAKOWSKI KLU BKAJAKOWY – 120 pkt.
2. Hnilica Lukas (SVK) – KANOE TATRA KLUB LIPTOVSKY MIKULAS – 110 pkt.
3. Rasek Adam (SVK) – ŠKP BRATISLAVA – 96 pkt.

 

MC1 U14
1. Egyhazy Dominik (SVK) – ŠKP BRATISLAVA – 115 pkt.
2. Arnu Marian (GER) – KAJAK KLUB ROSENHEIM – 101 pkt.
3. Ungvari Jakob (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 96 pkt.

 

MC1 U16
1. Valek Michal (CZE) – SCM CESKE BUDEJOVICE – 115 pkt.
2. Weber Anton (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 106 pkt.
3. Zimmermann Niels (GER) – LEIPZIGER KANU CLUB E.V. – 100 pkt.

 

MC1 U18
1. Staffen David (SVK) – TJ SOKOL ŽILINA – 105 pkt.
2. Louis Paaschen (GER) – BSV HALLE E.V. – 105 pkt.
3. Ankhurst George (AUS) – PADDLE AUSTRALIA – 92 pkt.

 

MC1 U23
1. Boote Alfie (GBR) – BI SAOR – 110 pkt.
2. Bassett Lachlan (AUS) – PADDLE AUSTRALIA – 106 pkt.
3. Szymon Nowobilski (POL) – KS START NOWY SĄCZ – 101 pkt.

 

Wyniki można pobrać tutaj.

 

Już teraz zapraszamy na 74. Mistrzostwa Polski Seniorów w Slalomie Kajakowym oraz 4. Mistrzostwa Polski Extreme Slalom na torze kajakarstwa górskiego w Krakowie odbędą się już w dniach 19-21.08.2022.

 

#TeamKolna

 

Galeria

Translate »