TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
28.03.2024

DOŁĄCZ DO NAS – PRACA W RECEPCJI SAUNARIUM W OSiR KOLNA KRAKÓW

Szanowni Państwo,

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA  przy ul. Kolnej 2 w Krakowie zatrudni osoby do pracy na recepcji saunarium.

Obowiązki:
– bieżąca obsługa klientów w saunarium,
– obsługa programu komputerowego,
– danie o czystość i porządek w saunach,
– sprzedaż akcesoriów oraz napojów na saunie.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy,
– dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność,
– uczciwość,
– umiejętność korzystania z komputera
– dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
– pracę w godz. popołudniowych 15:00 – 22:00 (również w weekendy i wybrane święta),
– umowę zlecenie,
– możliwość korzystania z obiektów sportowych na preferencyjnych warunkach.

CV proszę wysłać pod adresem e-mail: basen@kolna.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 500 021 736.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Dołącz do naszej Ekipy!

#TeamKolna

Translate »