TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
29.09.2020

Wyniki ECA Junior Slalom CUP



Prezentujemy wyniki ECA Junior Slalom CUP Kraków 2020 / Puchar Europy Juniorów

C1 Women Open
1. Liber Katarzyna – Reprezentacja Polski Juniorów/ Start Nowy Sącz
2. Bulera Alicja – Reprezentacja Polski Juniorów/ AZS AWF Kraków
3. Bednarczyk Martyna – Reprezentacja Polski Juniorów/ Pieniny Szczawnica

C1 Men
U 14
1. Książek Krzysztof – Krakowski Klub Kajakowy
2. Stroß Robin – Niemcy
3. Leśniak Gabriel – Start Nowy Sącz

U 16
1.Fabijański Wojciech – Reprezentacja Polski Juniorów/ AZS AWF Kraków
2. Sowiźrał Szymon – Krakowski Klub Kajakowy
3. Stefanic Matej – Chorwacja

U 18
1. Nowobilski Szymon – Reprezentacja Polski Juniorów/ Start Nowy Sącz
2. Bartos Maciej – Reprezentacja Polski Juniorów/ LKK Drzewica
3. Rozentals Kurts Adams – Wielka Brytania

U 23
1. Szymanek Konrad – Pieniny Szczawnica

K1 Women
U 14
1. PINTERIČ Naja – Słowenia
2. Danek Hanna – Start Nowy Sącz
3. Piprek Zuzanna – Start Nowy Sącz

U 16
1. Brzeska Dominika – Reprezentacja Polski Juniorów/ Start Nowy Sącz
2. GREŠAK Daša – Słowenia
3. Bednarczyk Martyna – Reprezentacja Polski Juniorów/ Pieniny Szczawnica

U 18
1. Gräff Rosa – Austria
2. Danek Dominika – Reprezentacja Polski Juniorów/ Start Nowy Sącz
3. Cecurska Zuzanna – Reprezentacja Polski Juniorów/ Start Nowy Sącz

U 23
1. Reithmayer Katrin
2. Forkert Fiona – Austria

K1 Men
U 14
1. ZOBEC URBANCIC Atej – Słowenia
2. Jeklin Rene – Słowenia
3. Hubert Mazurek – Krakowski Klub Kajakowy

U 16
1. Preisl Pauli – Austria
2. Rozentals Klass Francisks – Wielka Brytania
3. Piprek Jan – Reprezentacja Polski Juniorów/ Start Nowy Sącz

U 18
1. Kuchno Tadeusz – Reprezentacja Polski Juniorów/ Krakowski Klub Kajakowy
2. Mastalski Mikołaj – Reprezentacja Polski Juniorów/ Pieniny Szczawnica
3. Dyda Jakub – Reprezentacja Polski Juniorów/ Pieniny Szczawnica

U 23
1. Majerczak Krzysztof – Pieniny Szczawnica
2. Majerczak Kacper – Pieniny Szczawnica

C2Mix Open
1. Bednarczyk Martyna / Szymanek Konrad – Pieniny Szczawnica
2. Bulera Alicja / Fabijański Wojciech – AZS AWF Kraków
3. Nowicka Sabina / Ludwikowski Igor – Krakowski Klub Kajakowy

Wyniki z soboty:

C1 Women final

C1 Men final

K1 Women final

K1 Men final

C2 MIX FINAL

Wyniki z niedzieli:

C1 WOMEN FINAL

C1 MEN FINAL

K1 MEN FINAL

K1 WOMEN FINAL

C2 MIX

Klasyfikację całego cyklu można znaleźć na stronie http://ecajuniorslalomcup.eu/

Translate »