TOR KAJAKOWY, HOTEL, OSIR

KOLNA

Aktualności
27.01.2020

Województwo małopolskie partnerem Mistrzostw Świata

 

Każdego roku w naszym regionie odbywają się liczne imprezy, zarówno na stałe wpisane w kalendarz światowych wydarzeń sportowych oraz okazjonalne jak mistrzostwa świata czy Europy.

 

Nazwiska Justyny Kowalczyk, Rafała Majki, Kamila Stocha, Roberta Kubicy, Rafała Sonika, sióstr Radwańskich czy Mateusza Polaczyka dobitnie świadczą o sportowym potencjale regionu. Osoby, które zamiast kibicowania, wolą aktywnie spędzać czas, również mają w czym wybierać – Małopolska to wymarzone miejsce dla lubiących aktywny wypoczynek.

 

Korzystając z uroków dzikiej przyrody, można tu przemierzyć setki szlaków: pieszych, rowerowych czy konnych. To także prawdziwy raj dla amatorów wspinaczek górskich. Ci, którzy szukają mocnych emocji i adrenaliny, mogą polatać szybowcem, na motolotni czy paralotni albo skoczyć ze spadochronem.
Małopolska, oprócz walorów naturalnych, oferuje także bogatą i nowoczesną infrastrukturę sportową. Województwo od dawna jest krajowym liderem w budowie ścieżek rowerowych. Zaprojektowano je tak, aby poszczególne trasy przebiegały przez całe województwo i główne miasta regionu. Pozwalają miłośnikom dwóch kółek dotrzeć na rowerze do najciekawszych turystycznie i przyrodniczo miejsc w Małopolsce.

 

Cieszy fakt, że o każdej porze roku, w całej Małopolsce możemy przeżywać prawdziwe emocje zarówno kibicując jak i aktywnie uprawiać sport. Małopolska życzy emocji na 100% również wszystkim zawodnikom i kibicom Mistrzostw.

 

 

Materiał partnera.

Translate »