logo

Wtorek, 20 Marzec 2018

english flag german-flag


Regulamin Ogólny Obiektu

ZASADY OGÓLNE

 1. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” jest obiektem Gminy Kraków, administrowanym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
 2. Operatorem Sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” jest Krakowski Klub Kajakowy.
 3. Ośrodek stanowi część basenową, saunę, halę sportowa, siłownię oraz zespół odnowy biologicznej.
 4. Godziny otwarcia Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” określone sa w aktualnej ofercie.
 5. Osoby chcące przebywać na terenie obiektu oraz korzystać z usług oferowanych w obiekcie zobowiązane są zapoznać się z regulaminem obiektu przed wejściem na jego teren.
 6. Osoby chcące skorzystać z usług oferowanych w obiekcie zobowiązane są do uiszczenia opłaty za te usługi zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.
 7. Każdy użytkownik obiektu zobowiązany jest do wcześniejszego zapoznania się z instrukcją użytkowania poszczególnych urządzeń w obiekcie oraz do jej przestrzegania.
 8. Dzieci oraz młodzież do lat 18 mogą przebywać na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.
 9. Osoby naruszajace porządek publiczny, przepisy regulaminu oraz instrukcje, niestosujące się do zaleceń obsługi obiektu i służb porządkowych moga zostać wyproszone z terenu obiektu.
 10. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz:
  • palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych
  • wnoszenia opakowań szklanych, ostrych narzędzi oraz innych niebezpiecznych przedmiotów
  • przebywania zwierząt
  • wstępu osób pod wpływem alkoholu oraz osób podejrzewanych o spożycie alkoholu badź innych środków odurzajacych.
 11. W uzasadnionych przypadkach obsługa obiektu ma prawo odmówić sprzedaży biletu osobie, której zachowanie sugeruje pozostawnie pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzajacych.
 12. W przypadku wystapienia nieszczęśliwego wypadku lub doznania jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu właściciel obiektu lub ubezpieczyciel ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania osobom znajdującym się w chwili zdarzenia pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzajacych.
 13. Teren Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” jest monitorowany w sposób ciagły, a nagrania z kamer mogą być podstawą do pociagnięcia do odpowiedzialności w stosunku do użytkowników, którzy nie stosują się do regulaminu obiektu oraz instrukcji.

II. ODPOWIEDZIALNOŚĆ I KARY

 1. Za zniszczenie bądź zagubienie elementów wyposażenia obiektu obowiazuje odpłatność w wysokości 100% wartości wyposażenia.
 2. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub pozostawione na terenie obiektu pieniądze oraz przedmioty wartościowe.
 3. Rzeczy pozostawione na terenie obiektu, a znalezione przez personel Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna”, można odebrać w Biurze Obsługi Klienta (do 3 tygodni od daty pozostawienia).
 4. Za zgubienie transpondera, bądź jego uszkodzenie uniemożliwiajace jego normalne funkcjonowanie obowiazuje opłata w wysokości 50,00 zł.
 5. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” nie odpowiada za wypadki spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminu obiektu, instrukcji oraz poleceń upoważnionego personelu.
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Partnerzy stopka

Logo Krakow C rgb Logo Zarzad Infrastruktury Sportowej H rgb logo krakow Logo Małopolska V RGB
 
alt
www.aqua-korekt.pl mistral-logo 1 12470 alt rafting dunajec logo 
cid image001 jpg01D208E8 rmfmaxxx logo
 
TVP3 Krakow podst
 
rivnet logo
Wodociagi na stronę
 
alt

 

alt

 

 

alt

 

 mybenefit

 DP banner strona

      

lotto logo 3

 faro logo

 

 Hoop

         AVENHANSEN logo 2017 FB kwadrat bialy 300            logo