logo

Piątek, 25 Maj 2018

english flag german-flag


Regulamin Ogólny Obiektu

ZASADY OGÓLNE

 1. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” jest obiektem Gminy Kraków, administrowanym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.
 2. Operatorem Sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” jest Krakowski Klub Kajakowy.
 3. Ośrodek stanowi część basenową, saunę, halę sportowa, siłownię oraz zespół odnowy biologicznej.
 4. Godziny otwarcia Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” określone sa w aktualnej ofercie.
 5. Osoby chcące przebywać na terenie obiektu oraz korzystać z usług oferowanych w obiekcie zobowiązane są zapoznać się z regulaminem obiektu przed wejściem na jego teren.
 6. Osoby chcące skorzystać z usług oferowanych w obiekcie zobowiązane są do uiszczenia opłaty za te usługi zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem.
 7. Każdy użytkownik obiektu zobowiązany jest do wcześniejszego zapoznania się z instrukcją użytkowania poszczególnych urządzeń w obiekcie oraz do jej przestrzegania.
 8. Dzieci oraz młodzież do lat 18 mogą przebywać na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna.
 9. Osoby naruszajace porządek publiczny, przepisy regulaminu oraz instrukcje, niestosujące się do zaleceń obsługi obiektu i służb porządkowych moga zostać wyproszone z terenu obiektu.
 10. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz:
  • palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych
  • wnoszenia opakowań szklanych, ostrych narzędzi oraz innych niebezpiecznych przedmiotów
  • przebywania zwierząt
  • wstępu osób pod wpływem alkoholu oraz osób podejrzewanych o spożycie alkoholu badź innych środków odurzajacych.
 11. W uzasadnionych przypadkach obsługa obiektu ma prawo odmówić sprzedaży biletu osobie, której zachowanie sugeruje pozostawnie pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzajacych.
 12. W przypadku wystapienia nieszczęśliwego wypadku lub doznania jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu właściciel obiektu lub ubezpieczyciel ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania osobom znajdującym się w chwili zdarzenia pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzajacych.
 13. Teren Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” jest monitorowany w sposób ciagły, a nagrania z kamer mogą być podstawą do pociagnięcia do odpowiedzialności w stosunku do użytkowników, którzy nie stosują się do regulaminu obiektu oraz instrukcji.

II. ODPOWIEDZIALNOŚĆ I KARY

 1. Za zniszczenie bądź zagubienie elementów wyposażenia obiektu obowiazuje odpłatność w wysokości 100% wartości wyposażenia.
 2. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub pozostawione na terenie obiektu pieniądze oraz przedmioty wartościowe.
 3. Rzeczy pozostawione na terenie obiektu, a znalezione przez personel Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna”, można odebrać w Biurze Obsługi Klienta (do 3 tygodni od daty pozostawienia).
 4. Za zgubienie transpondera, bądź jego uszkodzenie uniemożliwiajace jego normalne funkcjonowanie obowiazuje opłata w wysokości 50,00 zł.
 5. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” nie odpowiada za wypadki spowodowane nieprzestrzeganiem regulaminu obiektu, instrukcji oraz poleceń upoważnionego personelu.
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Partnerzy stopka

Logo Krakow C rgb Logo Zarzad Infrastruktury Sportowej H rgb logo krakow Logo Małopolska V RGB
 
alt
www.aqua-korekt.pl mistral-logo indeks alt rafting dunajec logo 
cid image001 jpg01D208E8 rmfmaxxx logo
 
TVP3 Krakow podst
 
rivnet logo
Wodociagi na stronę
 
alt

 

alt

AVENHANSEN logo 2017 FB kwadrat bialy 300

 

 mybenefit

 DP banner strona

      

lotto logo 3

 faro logo

 

logo

 

lovekrakow logo mini

         anwa new