OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

KOLNA

CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA

Centrum Aktywności Seniora

Z myślą o Was powstało nowe Centrum Aktywności Seniorów KOLNA

 

W ramach realizowanego projektu zapraszamy mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków w wieku „60+” na bezpłatne zajęcia edukacyjne i rozwojowe. Przynależenie do naszego klubu daje przede wszystkim możliwość spędzania czasu w miłym towarzystwie, a także stwarza szansę rozwijania swoich zdolności i różnorodnych zainteresowań. Pozwala korzystać z posiadanej infrastruktury: basenu, sali fitness, hali sportowej, restauracji, kawiarni, lunch baru, dużego terenu zielonego, parkingu. Poza cyklicznymi zajęciami zapraszamy na wykłady, spotkania, wyjścia w ciekawe miejsca.

Zapraszamy do wspólnego realizowania zadań na zasadzie wolontariatu na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Kolna oraz międzypokoleniowej współpracy z zawodnikami Krakowskiego Klubu Kajakowego .

Informacje oraz zapisy na zajęcia na kasie basenu OSiR Kolna, ul. Kolna 2 w godz. od 6:30 do 23:00 oraz od poniedziałku do piątku pod nr telefonu 12 252 40 55 w godz. 8.00 – 16.00.

Szczegółowy regulamin jest do wglądu w Centrum.

Zapraszamy na spotkania w lokalu CENTRUM przy ul. Kolna 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–13:00 w sali nr 133.

Centrum Aktywności Seniora KOLNA zaprasza osoby w wieku 60+ na darmowe zajęcia !!!

 

 

 

Translate »