logo

Środa, 28 Czerwiec 2017

english flag german-flag


Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM LEKCJI GRUPOWYCH ROKU 2014:

  

 

P O N I E D Z I A Ł E K

Godzina

Wiek

Poziom grupy

Termin

Dni wolne

Instruktor

17:00 - 17:45

4-6

pływają ze sprzętem

7.04 - 30.06

21.04

p.Marcin, p.Karol

17:00 - 17:45

5-7

od podstaw

7.04 - 30.06

21.04

p.Aneta

17:45 - 18:30

7-9

st.grzbiet,kraul,st.klas.

7.04 - 30.06

21.04

p.Marcin

17:45 - 18:30

7-9

pływają ze sprzętem

7.04 - 30.06

21.04

p.Aneta

18:30 - 19:15

6-8

st.grzbiet

7.04 - 30.06

21.04

p.Marcin

18:30 - 19:15

7-9

st.grzbiet

7.04 - 30.06

21.04

p.Aneta

19:15 - 20:00

9-12

st.grzbiet,kraul,st.klas.

7.04 - 30.06

21.04

p.Marcin, p.Karol

19:15 - 20:00

8-10

st.grzbiet,kraul,

7.04 - 30.06

21.04

p.Aneta

20:00 - 20:45

12-14

st.grzbiet,kraul,st.klas.

7.04 - 30.06

21.04

p.Marcin

 

W T O R E K

Godzina

Wiek

Poziom grupy

Termin

Dni wolne

Instruktor

17:00 - 17:45

4-6

od podstaw

1.04 - 17.06

---

p.Sebastian

17:00 - 17:45

4-6

od podstaw

1.04 - 17.06

---

p.Karol

17:00 - 17:45

6-7

st.grzbiet

1.04 - 17.06

---

p.Aneta

17:45 - 18:30

5-6

od podstaw

1.04 - 17.06

---

p.Karol

17:45 - 18:30

6-8

pływają ze sprzętem

1.04 - 17.06

---

p.Aneta

18:00 - 18:45

4-5

od podstaw

1.04 - 17.06

---

p.Sebastian

18:30 - 19:15

7-9

st.grzbiet,kraul,st.klas.

1.04 - 17.06

---

p.Aneta

18:30 - 19:15

5-7

pływają ze sprzętem

1.04 - 17.06

---

p.Karol

19:00 - 19:45

8-10

st.grzbiet

1.04 - 17.06

---

p.Sebastian

 

Ś R O D A

Godzina

Wiek

Poziom grupy

Termin

Dni wolne

Instruktor

17:00 - 17:45

5-7

pływają ze sprzętem

2.04 - 18.06

---

p.Marcin

17:00 - 17:45

3-5

od podstaw

2.04 - 18.06

---

p.Sebastian

17:00 - 17:45

4-6

od podstaw

2.04 - 18.06

---

p.Jakub

17:45 - 18:30

7-9

st.grzbiet

2.04 - 18.06

---

p.Marcin

17:45 - 18:30

4-6

od podstaw

2.04 - 18.06

---

p.Jakub

17:45 - 18:30

8-10

st.grzbiet

2.04 - 18.06

---

p.Sebastian

18:30 - 19:15

4-6

od podstaw

2.04 - 18.06

---

p.Marcin

18:30 - 19:15

5-7

pływają ze sprzętem

2.04 - 18.06

---

p.Jakub

19:15 - 20:00

8-11

st.grzbiet,kraul,

2.04 - 18.06

---

p.Marcin

20:00 - 20:45

dorośli

st.grzbiet

2.04 - 18.06

---

p.Marcin

 

C Z W A R T E K*

Godzina

Wiek

Poziom grupy

Termin

Dni wolne

Instruktor

17:00 - 17:45

6-8

st.grzbiet

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Rafał

17:00 - 17:45

4-6

od podstaw

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Sebastian

17:45 - 18:30

5-6

st.grzbiet

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Rafał

17:45 - 18:30

5-7

pływają ze sprzętem

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Sebastian

18:30 - 19:15

9-11

st.grzbiet,kraul,st.klas.

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Rafał

18:30 - 19:15

7-9

st.grzbiet

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Sebastian

19:15 - 20:00

dorośli

od podstaw

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Rafał,Sebastian

20:00 - 20:45

dorośli

st.grzbiet

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Rafał

20:45 - 21:30

dorośli

st.grzbiet,kraul

3.04 - 26.06

1.05, 19.06

p.Rafał

 *odrabianie zajęć: 24.06 (wtorek), 26.06 (czwartek)

P I Ą T E K

Godzina

Wiek

Poziom grupy

Termin

Dni wolne

Instruktor

16:00 - 16:45

4-6

od podstaw

4.04 - 27.06

 2.05

p.Rafał

17:00 - 17:45

4-6

pływają ze sprzętem

4.04 - 27.06

 2.05

p.Marcin,p.Jakub

17:00 - 17:45

5-7

st.grzbiet

4.04 - 27.06

 2.05

p.Rafał

17:45 - 18:30

6-7

st.grzbiet

4.04 - 28.06

 2.05

p.Marcin

17:45 - 18:30

3-5

od podstaw

4.04 - 27.06

 2.05

p.Rafał

18:30 - 19:15

7-9

st.grzbiet

4.04 - 27.06

 2.05

p.Marcin

18:30 - 19:15

7-9

st.grzbiet

4.04 - 27.06

 2.05

p.Rafał

19:15 - 20:00

10-14

st.grzbiet,kraul,st.klas.

4.04 - 27.06

 2.05

p.Marcin

19:15 - 20:00

11-15

st.grzbiet,kraul,st.klas.

4.04 - 27.06

 2.05

p.Rafał

20:00 - 20:45

9-12

st.grzbiet,kraul

4.04 - 27.06

 2.05

p.Marcin

20:00 - 20:45

dorośli

st.grzbiet

4.04 - 27.06

 2.05

p.Rafał

20:45 - 21:30

12-15

st.grzbiet,kraul,st.klas.

4.04 - 27.06

 2.05

p.Marcin

 

S O B O T A*

Godzina

Wiek

Poziom grupy

Termin

Dni wolne

Instruktor

9:00 - 9:45

4-6

od podstaw

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Małgosia

9:00 - 9:45

6-10

pływają ze sprzętem

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Tomek

9:45 - 10:30

4-6

pływają ze sprzętem

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Małgosa

9:45 - 10:30

5-7

st.grzbiet

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Tomek

10:30 - 11:15

9-13

st.grzbiet,kraul,st.klas.

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Tomek

11:30 - 12:15

5-6

st.grzbiet

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Tomek

12:15 - 13:00

6-7

od podstaw

5.04 - 28.06

 19.04, 3.05

p.Tomek

*odrabianie zajęć: 25.06 (środa), 28.06 (sobota)

W kolumnie "Poziom grupy" zostały podane umiejętności, które są opanowane przez pływającego.

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Partnerzy stopka

Logo Krakow C rgb zis logo logo krakow Logo Małopolska V RGB
 
alt
www.aqua-korekt.pl mistral-logo egopowerlab alt rafting dunajec logo 
cid image001 jpg01D208E8 rmfmaxxx logo
 
TVP3 Krakow podst
 
rivnet logo
Wodociagi na stronę
 
alt

 

alt

 

 

alt

 

 mybenefit

 OK System

      

lotto logo 3

 faro logo

 

 Hoop

         AVENHANSEN logo 2017 FB kwadrat bialy 300            logo